Natalia & Thomas

Zamek Książąt Pomorskich, Szczecinek

 

Emocjonalny i wzruszający ślub polsko-niemiecki, a właściwie niemiecko-niemiecki z polskimi korzeniami – tak można określić ślub Natalii i Tomka.

Młoda Para na co dzień, od wielu lat, mieszka w Niemczech ale ich polskie korzenie sprawiły, że zapragnęli zorganizować swój ślub w rodzinnych stronach. Było to dla nich wyzwanie i dlatego aby mieć pewność, że wszystko będzie tak jak sobie wymarzyli, wybrali mnie na swoją konsultantkę ślubną. Obdarzyli mnie dużym zaufaniem i zlecili organizację ślubu i wesela.

Pogoda tego dnia była bardzo kapryśna.  Przywitała nas delikatnym słońcem, później były czarne chmury i grad, a na końcu barwny  zachód słońca. Dzień był deszczowy, ale w najważniejszych momentach zawsze świeciło słońce a Natalia i Thomas powiedzieli sobie TAK w dwóch językach, w otoczeniu najbliższej rodziny.

Panna Młoda wyglądała niezwykle zmysłowo i sensualnie w widowiskowej sukni Riki Dalal.  Thomas nie mógł oderwać od niej wzroku w tym szczególnym dniu. Dniu pełnym emocji, uśmiechów, czułych gestów, toastów, pięknych dekoracji i łez wzruszenia.

Big Love Wedding – organizacja i koordynacja

Estilo Art – Dekoracje

Studio Sorelle Katarzyna Pawlica – fotografia

Zamek Książąt Pomorskich – gościna

Roksana Tatarowicz – makijaż

Riki Dadal – suknia

Słodko słodko – tort

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *