O mnie

Joanna Kozłowska

Wedding Planner, Wedding Project Manager, stylista imprez i uroczystości. Magister filologii angielskiej i hiszpańskiej. Certyfikowana koordynatorka ślubów i przyjęć. Pasjonatka tematyki ślubnej. Ślubna wróżka.

Mistrzyni logistyki i zadaniowiec – planuję i realizuję. Planowanie uroczystości i organizowanie przyjęć od zawsze było moją pasją. Już jako mała dziewczynka aranżowałam przyjęcia dla lalek. Postanowiłam rozpocząć działalność związaną z planowaniem i organizowaniem ślubów i przyjęć gdyż dla mnie jest to idealna okazja do tego by połączyć pragnienie bycia artystą z biznesem. A ponieważ jestem świetna w detalach, uwielbiam wyzwania i podchodzę do rozwiązywania problemów zadaniowo … było to dla mnie idealne dopasowanie. Poza tym, kto nie chce cały czas chodzić na wesela?

W każdy projekt wkładam maksimum zaangażowania. Stawiam na sprawdzone rozwiązania oferując kompleksową obsługę klienta. Moim celem jest tworzenie wyjątkowych uroczystości dla naszych klientów. Takich, które przekraczają ich oczekiwania, zapewniając gościom niezapomniane wspomnienia. Uwielbiam swoją pracę i uwielbiam dbać o najmniejsze szczegóły. Ta dbałość w połączeniu z moją pasją pozwala mi tworzyć wyjątkowe wydarzenia! Pracuję słuchając potrzeb i pragnień moich klientów, aby stworzyć ich idealny dzień! Wierzę, że każdy ślub lub wydarzenie musi odzwierciedlać to, kim naprawdę jesteś.

Planowanie ślubu to ekscytujący czas pełen emocji i pomysłów! To także czas wyzwań i stresu, ponieważ spinanie pomysłów i marzeń z harmonogramem, szczegółami, potrzebami rodziny i przyjaciół, budżetami i resztą życia… nie zawsze jest takie łatwe. Właśnie tam wkraczam ja a moja misja jest przemyślana, innowacyjna i szczegółowa.

Jako kreatorka wzruszających uroczystości lubię być częścią każdej pięknej bajki ślubnej, a siebie określać mianem niewidzialnej wróżki. Uwielbiam otaczać się pięknem a doświadczenie w branży dekoratorskiej sprawiło, że zwracam uwagę na drobiazgi i dbam o estetykę w każdym obszarze.

Moje dni są często pełne kwiatów, spotkań, muzyki, przyjęć, dni ślubu, ale także nieoczekiwanych wydarzeń do rozwiązania, narzeczonych na granicy załamania nerwowego, budżetów do poszanowania i nieprzespanych nocy! To jest moje życie i to, co kocham!

Co mnie wyróżnia? Jestem konsultantką ślubną, która lubi przesuwać granice tego, co ludzie uważają za tradycyjny ślub. Uwielbiam pracować z artystami, kreatywnymi i nieszablonowymi podwykonawcami. Chciałabym być częścią Waszej bajki, aby spełnić Wasze marzenie! Wspólnie stworzymy dzień, który na zawsze pozostanie w Waszych sercach!

P.S. Płaczę na ślubach moich par!!!

IMG_20190507_171406
IMG_20190507_171327